Desinfitseerimisseade EOD OGRE 300ml

DESO-300ml
Laos

Tere tulemast puhtama tuleviku juurde!

On teaduslikut tõestatud, et EOD uus teholoogiline desinfitseerimisseade, on väga tõhus ja kõrvaldab 5-sekundlise kontaktaja jooksul kuni 99,99% bakteritest, viirustest, mikroobidest ning isegi patogeenid nagu E. coli ja Salmonella.

EOD OGRE muudab kraanivee desinfektsioonivahendiks ja on suurepärane valik pindade puhastamiseks kodus või kontoris.

1 minutiga valmib 300ml ülitõhusat desinfitseerimisvahendit.

240,00 €
Kogus

Kasutamine: kõik liiki pinnad, rõivad, köögi-, aed-ja puuviljad ning käte hügieen.

Seadme abil saate asendada seni puhastamiseks kasutatud kemikaalid, eemaldada keemilised jäägid.

Üks OGRE seade võimaldab elu jooksul asendada sadu plastpudeleid ja iga müüdud OGRE toote kohta istutatakse puu, mis aitab meil tasakaalustada tootmisel tekkivat süsinikuheidet..

Toode on 100% ohutu lastele, lemmikloomadele, keskkonnale ja toidule.

Toodet on lihtne kasutada, lihtsalt lisage vett ja pihustage.

Tootele on Eesti Terviseameti poolt väljastatud riiklik biotsiidi registreerimistunnistus nr.2188/21

https://www.youtube.com/watch?v=r9F8tW1-hXQ

.

ETTEVAATUST 

Nende juhiste eiramine võib põhjustada kehavigastusi, seadmeid või kahjustada toote toimivust. Garantii ei kehti, kui seadet kasutatakse juhiste vastaselt.

See seade on ette nähtud ainult kraanivee osoonimiseks. Ärge kasutage seda koos teiste vedelike, toiduainete ega lisanditega. Ärge kasutage soolast vett.

Esimesed viis kasutustsüklit ei ole täie efektiivsusega. Elektrolüütilised plaadid on kaetud kaitsva ainega, mis eemaldatakse masina esmakordsel kasutamisel. Kõrvaldage algselt toodetud vesi.

OHT! Lastele! Pakkematerjal pole mõeldud laste mängude jaoks. Lastel ei tohiks lubada pakendplastidega mängida. Need võivad põhjustada lämbumisohtu.

OHT! Kodu- ja tarbeloomadele! Elektriseadmed võivad kujutada ohtu koduloomadele ja kommertsloomadele. Samuti võivad loomad seadet kahjustada. Seetõttu tuleks loomi põhimõtteliselt elektriseadmetest eemal hoida.

HOIATUS! Ärge parandage ega muutke EOD EORG pihustuspudelit. Viige seade alati professionaalsesse remonditöökotta või pöörduge tootja hoolduskeskusesse.

HOIATUS! Loodusliku kautšuki komponendid võivad pärast pikaajalist kokkupuudet osooniveega laguneda või kuivada. Mõned kergesti oksüdeeruvad metallid ja metallisulamid võivad pikaajalisel kasutamisel oksüdeeruda. Näiteks vask, messing ja tsink plaatkate.

HOIATUS! Ärge uputage seadet vette ega põhjustage olukorda, kus vesi satub USB-porti.

HOIATUS! Ärge peske seadet nõudepesumasinas.

HOIATUS! Ärge laadige seadet kiirlaadijaga!

HÄDAABI JA ESMAABI JUHISED

Kui silma sattumine lahustunud osooni sisaldava veega põhjustab silmade ärritust, loputage silmi 5 minuti jooksul rohke puhta, osoonivaba veega. Eemaldage kontaktläätsed. Sümptomite püsimisel pöörduge arsti poole.Veest aurustuva osooni pikaajaline sissehingamine võib põhjustada hingamisteede kerget ärritust. Sümptomite ilmnemisel eemaldage inimene värske õhu kätte. Kui sümptomid püsivad, pöörduge arsti poole.

KOMPLEKTIS ON– 300 ml (1,7 untsi) pudelit- Mikro-USB laadimiskaabel- Kasutusjuhend

TOOTE TEHNILISED ANDMED 

MAHT 300 ml

– kaal: 290 g- Suurus: 60 x 190 / 277,5 mm

– Mahuti maht: 250 ml (8,45 untsi) AKU

– Elekter laadimiseks: DC 5V 1A

– Aku eluiga: 400 täislaadimist

– Täislaadimisega protsessitsüklid: ca. 20 tsüklit

– Aku laadimisaeg: 4 tundi

TÄHELEPANU! Ärge laadige seadet kiirlaadijaga! Kasutage seinalaadijat väljundpingega 5,0 V ja voolutugevusega 1,0 A. Arvutite USB-porti väljundväärtused sobivad.

ÜLDISELT, PRAKTIKAS 300 ml pihustuspudel

1 klõps             Visuaalselt puhaste pindade hoolduspuhastus / desinfitseerimine, käte                              desinfitseerimine

2 klõpsu           Määrdunud pindade intensiivsem puhastamine / desinfitseerimine

3 klõpsu           Väga püsivad plekid ja lõhnad nt. riided / kingad

KASUTUSMEETODID 

✔ Pihustage ja laske mõnda aega mõjuda, seejärel hõõruge pind kuivaks.

✔ Kastke üleni osoonvette, hõõruge ja laske kuivada või kuivatage lapiga.

✔ Pihustage lapile ja pühkige desinfitseerimiseks (elektriseadmete jaoks kasutage ainult seda meetodit).

MÄRKUSED

Puhastamisel alustage ühe protsessitsükliga ja kui töödeldud vesi ei ole ettenähtud otstarbeks piisavalt tõhus, korrake tsükliprotsessi soovitud efekti saavutamiseks, kuid mitte rohkem kui 5 korda järjest.Parima tulemuse saavutamiseks ja kodu puhastamiseks kemikaalijääkidest on soovitatav osoonvett regulaarselt kasutada.

MÄRKUSED   See seade on täielikult testitud, nii et pudeli sisse võib jääda vett.  KASUTUSJUHEND 

•       Laadige akut kaasasoleva USB mini laadimiskaabli abil. Punane vilkuv LED näitab, et akut laaditakse. Täislaadimist näitab roheline LED ja saate kaabli eemaldada.·      Ärge jätke seadet laadimise ajal järelevalveta.

•       Avage pudeli ülemine kaas ja täitke anum tavalise jaheda kraaniveega.

•       Keerake pihustuspea pudeli külge.

•       Vajutage toitenuppu, sinine tuli hakkab vilkuma ja näete, kuidas elektrolüüsiprotsess moodustab veega mikromullid. Oodake, kuni tsükkel on lõppenud (umbes 1 minut) ja keerake enne kasutamist pudel paar korda tagurpidi, et vesi enne kasutamist seguneks. Mõnel juhul võiksite vee veelgi tõhusamaks muutmiseks lasta seadmel läbida mitu tsüklit järjest.

•       Reguleerige pihustuspea soovitud pihustusrežiimile.

•       Kui seade on sisse lülitatud, näitab vilkuv punane tuli, et aku on tühi ja seda tuleb laadida.

•       Pudelis seisev vesi võib tühjeneva aku täielikult tühjendada. See võib põhjustada probleeme pudeli uuesti laadimisel. Seetõttu tuleks pudelit tühjana hoida, kui seda ei kasutata. Kui aku saab täiesti tühjaks, laske pudelil mõnda aega laadida, seejärel eemaldage see vooluvõrgust ja ühendage uuesti. Vajutage nuppu paar korda, et punane laadimistuli vilguks, mis näitab, et laadimine on alanud. Vajadusel korrake seda.OSOONI PPM JA TÄHENDUSTavalise külma (10 ° C) kraanivee (TDS 70) korral jõuab seade ühe klõpsuga üle 1 ppm (+ -10%). 1ppm = 1 osa miljoni kohta võrdub 1mg lahustunud osooniga liitri vee kohta. Osoonvesi töötab suurepärase puhastusainena ja sobib suurepäraselt pindade puhastamiseks. Pinna puhastamiseks osooniveega pihustage pinnale ja jätke pind mõneks ajaks niiskeks enne kuivaks pühkimist. Parima tulemuse saamiseks pühkige pinnalt alati nähtav mustus.

KOMMENTAARID 

EOD EORG pihustuspudel töötab kõige paremini külmas või jahedas vees (alla 20 ° C (68 ° F)). EOD EORG pihusti pudel ei tööta vees, mille elektrijuhtivus on madal. Seetõttu ei tohiks seadet kasutada koos ioonvahetatud (nt akuvesi) ega pöördosmoosiga puhastatud veega.Ärge kasutage EOD EORG pihustiga rohkem kui 5 tsüklit 30 minuti jooksul.Ärge kasutage seadet, kui akut laaditakse ja / või pistik on ühendatud.

SEADME HOIUTINGIMUSED

Kui seadet ei kasutata, tuleb seda hoida puhtas ja kuivas kohas või konteineris. Seadet ei tohiks hoida temperatuuril üle +40 ° C (104 ° F) ega alla 5 ° C (41 ° F).Kui te ei kavatse seadet pikka aega kasutada, laadige seade enne ladustamist täielikult ja laadige seadet vähemalt iga 6 kuu tagant, et vältida aku võimalikke kahjustusi.

ELEKTROODIDE HOOLDUS Vesi sisaldab mitmesuguseid mineraale, näiteks kaltsiumkarbonaati, mis võivad aja jooksul elektroodidele koguneda ja aeglaselt takistada elektrolüüsi. Kui osoonivee moodustumine näib nõrk või elektrood hakkab tuhmuma, puhastage elektroodid järgmiselt: 1.   Sega tavaline kraanivesi ja 10% äädikat viie osa vee ja 1-osalise äädika suhtes. Või        segage 10 osa vett ja 1-osa sidrunhapet.2.   Valage segu pudelisse nii, et elektrolüüsiosa põhjas oleks täielikult      leotatud. Lase üks tund seista. ÄRGE LÜLITAGE SEADET SISSE.3.   Loputage seadet korralikult kraaniveega. Pärast elektroodide puhastamist taastub       nende normaalne efektiivsus ja nad töötavad ettenähtud viisil.

SEADME KASUTUSIGA EOD EORG pihusti pudeli elektrolüüdi kasutusiga on umbes 8 000 osoniseerimistsüklit. Aku kestab üle 400 korra.

OSADE KÕRVALDAMINE Selle toote kohta kehtib Euroopa direktiiv 2012/19 / EL. Üle ristiga jäätmemahuti on sümbol, mida kasutatakse kõigis ELi riikides, mis tähendab, et toode ei kuulu olmejäätmete kategooriasse ja see tuleb eraldi kõrvaldada. Juhised kehtivad nii toote enda kui ka sama sümboliga tarvikute kohta. Selliselt märgistatud tooteid ei tohi panna olmejäätmete hulka ja need tuleb viia elektrooniliste jäätmete kogumispunkti.

GARANTII   Selle seadme garantii on 12 kuud alates ostukuupäevast. Kui seadmetes on puudusi, kehtivad ostja juriidilised õigused. Järgmised garantiitingimused ei piira neid seaduslikke õigusi.

GARANTII  TINGIMUSED Garantii algab ostukuupäevast. Kui 12 kuu jooksul alates ostukuupäevast on tootel materjali- või tootmisviga, parandame või muudame toodet tasuta, olenevalt juhtumist, kumb variant on meie arvates parim.Garantiiaeg ja juriidilised teated puudustestGarantiid ei saa pikendada. See kehtib ka remonditud ja vahetatud osade kohta. Ostmise ajal tekkinud defektidest tuleb teatada kohe pärast pakendi avamist. Pärast garantiiaega on remont tasuline.

GARANTII  KATVUS Seade on hoolikalt valmistatud rangete kvaliteedijuhiste järgi ja seda on enne tarnimist kontrollitud. Garantii puudutab materjali- ja tootmisvigu. Garantii ei kehti toote komponentidele, mis on normaalse kulumise all ja mida seetõttu käsitatakse kuluvate osadena. Garantii kaotab kehtivuse, kui toode on kahjustatud, seda kasutatakse või hooldatakse ebaõigesti. Toote nõuetekohane kasutamine nõuab kõigi juhiste märkimist. Kasutamine eesmärkidel, mis ei järgi juhiseid ja ei vasta hoiatustele, on keelatud. Volitamata hooldusteenuste ebaõige või sobimatu kasutamine, jõu kasutamine ja parandamine tühistavad garantii.Toote parandamine või asendamine ei alusta uut garantiiaega.

Kasutamisnäited                                                                                Klõpsude arv

Desinfitseeritavate pindade (lauad, uksekäepidemed, aknad, tualettruum, põrandad, kõik veekindlad pinnad) puhastamine. 1
Värskete puuviljade, köögiviljade ja marjade puhastamine. 1
Toataimede kastmine või pihustamine. Regulaarne kastmine / pihustamine võib parandada taimede tervist. 1
Telefonide, valguslülitite jm elektriseadmete desinfitseerimisel pihustatakse osoonvesi esmalt puhtale lapile ja seejärel pühitakse. Ärge pihustage osoonvett otse seadmele. 1
Ohutuma joogivee saamiseks kraaniveest . Oodake enne kasutamist 5 minutit. 1
Lõhnade eemaldamine riietelt, kardinatelt, kingadelt jne. 1-2
Desinfitseerida nt. hambahari, lutt, näomaskid jne. Veekindlad tooted pihustades või üleni vee sisse pannes. 1-2
Kroomitud detailide poleerimine. 1-2
Terraariumide, linnu- / närilistepuuride, näitusepuuride jms puhastamine. 2
Plekkide eemaldamine kangalt, polstritelt, vaipadelt, riietelt, jalatsitelt jms ilma pesemata. 2+
Pindmise hallituse eemaldamine akende servadest, vannitoast jms (EORG-vesi võib hallituse kõrvaldada ainult pinnalt). 2-3
Lemmiklooma tekitatud mustuse ja väljaheidete puhastamine. 3

! Pidage meeles, et EORG-i vett pole vaja üheltki pinnalt maha loputada

! Ärge kunagi pihustage otse elektriseadmetele


DESO-300ml

Konkreetsed viited

Samas kategoorias on veel 16 toodet