Steviola

AV-218
Laos pole

Päritolumaa: Saksamaa

Parim enne: 06.2023

Steviola on oma magususelt võrdne tavalise suhkruga, on suhkruvaba, ohutu hammastele ja sisalda kaloreid.

18,90 €
Kogus
Läbimüüdud

Steviola kasutus:

- Väga mugav kasutada, ei pea mõtlema doseerimisele – suhkruga sama magusus

- Sobib küpsetistesse ja kookidesse

- Mugav kasutada tee, kohvi ja jookide magustamisel

- Lihtne lisada magustoitudesse

Steviola on valmistatud range mikrobioloogilise kontrolli all Saksamaal ja on garanteeritud, et toode ei sisalda GMO-d. Steviola tehasel on üle 10 aasta kogemust stevia toodete valmistamisel.

Sisu:steviola® koosneb ainult puhta taimse steviooli glükosiididest pluss erütritoolist. Steviolas ei ole suhkrut ega kunstlikku magusainet, lõhna- ja maitseaineid ega värvaineid. Steviola on 100% vaba maltodekstriinist, pärmist, gluteenist, piimast, munadest ja sojast.

Toitumisalane teave 100g kohta:

  • Valk 0,05 g
  • Süsivesikud 0,3g
  • Polüalkoholid 99g
  • Suhkur 0g
  • Rasvad 0,1g
  • Kiudained 0,1g
  • Naatrium 0g

Stevia sobib suurepäraselt kõigile, kes soovivad rafineeritud suhkrut asendada tevislikuma magustajaga. See paraguai suhkrulehest saadud pulber on kalori- ja süsivesikutevaba. Kasuta moosikeetmisel, pane kohvi sisse või valmista magustoite.

Stevia sobib hästi diabeetikutele, tugevdab immuunsüsteemi, langetab vererõhku, mõjub hästi südamele ja veresoonkonnale, omab põletiku- ja allergiavastast toimet, vähendab gaaside teket, normaliseerib kõrvetisi ja aitab maoülihappesuse korral.

Toote magusus on suhkruga 1:1, kuid soovitame proovida esialgu 1 tl suhkrut = 0,75 tl steviat. Maitsemeel on erinev ning mõistlik on eelnevalt proovida.

100 gr sisaldab: energia 0kj/ 0kcal
Toodetud Saksamaal. Kogus 1000g

AV-218

Konkreetsed viited

Samas kategoorias on veel 16 toodet