Liposoomne + C vitamiin vedelal kujul 300ml

EC-5010
Laos pole

Päritolumaa: Eesti

Parim enne: 12.2023

Ecosh on välja arendanud koostöös Tallinna Tehnikaülikooliga oma liposomaalse C-vitamiini toote. Liposomaalne kapseldus tagab C-vitamiini parema imenduvuse ja töödeldavuse rakkude poolt, mis on eriti oluline kurnatud organismi puhul.

27,00 €
Kogus
Läbimüüdud

Kirjeldus

Päevane annus sisaldab

Päevalille letsitiin

  1000 mg

C-vitamiin (L-askorbiinhape)  200 mg

Puhastatud vesi  10 ml

LIPOSOOMNE C-VITAMIIN

aitab kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele ja energiavahetusele. C-vitamiin aitab kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest ja suurendab raua imendumist. Lisaks aitab vähendada väsimust ja kurnatust.

Liposoomtehnoloogia on tänapäeval kiiresti arenev valdkond tänu selle võimsale  kohaletoimetamismehhanismile. Liposoomid muudavad C-vitamiini ja muud toitained kudedele ja rakustruktuuridele paremini kättesaadavaks, pakkudes seeläbi paremaid tervislikke tulemusi. Eriti oluline on see kurnatud organismide puhul. 

Mis on liposoom? 

Liposoomid on väikesed fosfolipiididest koosnevad kerad, mis on sisuliselt rasvad ja millest  koosnevad ka meie rakumembraanid. Oma ülesehituselt sarnanevadki liposoomid rakkudega ning see muudab nad äärmiselt kasulikeks vahenditeks, mille abil tagada paljude erinevate toitainete tõhus kohaletoimetamine.  Rasvade poolt kapseldatud ehk ümbritsetud ained on kaitstud ka seedimise ja vabade radikaalide lammutava toime eest. 

Ecoshi liposoomse C-vitamiini tootes on nendeks rasvadeks (lipiidid) päevalille letsitiin, mis tänu kapseldamistehnoloogiale on viidud ümbritsema C-vitamiini molekule.  Letsitiin sarnaneb ehituselt rasvadega ja kujutab endast olulist rakumembraanide koostisosa, mis aitab moodustada terviklikku rakumembraani ja kergendab C-vitamiini või mõne muu aine liikumist rakku, rakusiseselt ja rakuväliselt. 

C-vitamiini on vaja organismi vastupanuvõime tõstmiseks, väsimuse ning stressi peletamiseks. C-vitamiin aitab kaasa normaalsetele psühholoogilistele funktsioonidele, närvisüsteemi normaalsele talitlusele ning suurendab raua imendumist. Lisaks aitab vitamiin C kaasa kollageeni normaalsele moodustumisele luude, kõhrkoe, veresoonte, kapillaaride, hammaste, igemete ja naha normaalseks talitluseks. 

Ecoshi liposoomne C-vitamiin:

  • vähendab väsimust ja kurnatust,
  • annab energiat,
  • tõstab organismi vastupanuvõimet.

 

Liposoomse C-vitamiini eelised: 

  • kõrge biosaadavus – parem imenduvus ja töödeldavus rakkude poolt,
  • kaitseb C-vitamiini hävinemise eest seedetraktis,
  • kaitseb C-vitamiini vabade radikaalide eest,
  • suuremate dooside manustamisel ei põhjusta puhitust, kõhulahtisust ja muid seedetrakti ärritusi. 


NB! ECOSH’i liposomaalne C-vitamiin on välja töötatud  koostöös TalTechi
 Loodusteaduste osakonnaga. Olles olnud algusest lõpuni toote arendamise juures, mõistame toote tootmise tehnoloogiat ning julgeme garanteerida toote puhtust, sisalduvust ja toimivust. 

KOOSTISOSAD: päevalille letsitiin, C-vitamiin (L-askorbiinhape), puhastatud vesi.

ALLERGEENID: puuduvad

MANUSTAMINE: Täiskasvanule 10ml manustatuna 1-3 korda päevas vahetult enne hommikusööki või hommikusöögi ajal vastavalt terapeudi või arsti soovitusele.
Lastele manustada segatuna vee või mahlaga. Soovitatud annust ei tohi ületada. Ravimite tarvitamise korral konsulteerida arsti või terapeudiga. Toidulisandit mitte kasutada mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

SÄILITAMINE: Toodet hoida külmikus ja tarbida peale avamist 10 – 30 päeva jooksul. 

TOOTE KOGUS: 300ml.

EC-5010

Konkreetsed viited

Samas kategoorias on veel 16 toodet