Mahe ashwagandha 200tbl

IN-373
Laos

Kogus: 200 tbl

Päritolumaa: Poola

Parim enne: 09.01.2024

Ashwagandha tablettidena on sertifitseeritud toidulisand ja adaptogeenide rühma ühe kõige äratuntavama taime vorm. Ashwagandha BIO kujul on suurepärane abimees oma hormonaalse ja vaimse tervise eest hoolitsemisel. See taim vastutab organismi kohanemise eest erinevate keskkonnastressoritega, mis hõlbustab organismi igapäevast talitlust.

18,90 €
Kogus

Intensoni Ashwagandha on mobiilne ja ökoloogiline toidulisandi vorm, millel on ennetav ja keha rahustav toime. Tänu sellele preparaadile saate kindlasti parema une, tõhusama regeneratsiooni, parema enesetunde ja närvikoe töövõime, mis tänapäeval on praktiliselt pidevalt koormatud. Bio Ashwagandha kapslite kujul on ekstraktist leebem vorm, millel on tugev rahustav toime. Seda Ashwagandhat saab kasutada ad hoc alusel.

Organic BIO Ashwagandha, tabletid - toote koostis Bio Ashwagandha koostis on väga loomulik, mis muudab selle toidulisandi kasutamise äärmiselt ohutuks. See koosneb ainult pulbristatud Ashwagandha juurest ja paakumisvastase ainena - ränidioksiidist. Ashwagandha juur 500 milligrammises tabletis on koguni 495 mg!

Meie toote eeliseks on ka selle puhas koostis, mis ei sisalda lisandeid. Bio Ashwagandha tablettidena on GMO-, gluteeni- ja laktoosivaba toode, mis tähendab, et isegi inimestel, kes kannatavad sooleprobleemide käes, ei tohiks meie Ashwagandha taluvusega probleeme tekkida. Ashwagandha BIO kapslite kujul - omadused, kuidas see toimib, mille vastu see aitab? Orgaaniline ashwagandha on adaptogeenide rühma kuuluv taim, millel on palju inimkeha tööd toetavaid omadusi. Võimsa adaptogeenina on Ashwagandhal järgmised omadused: soodustab regeneratsiooni, võimaldab teil kiiremini uinuda ja kvaliteetselt magada ilma ärkamata, parandab lihasjõudu, hõlbustab hormonaalset reguleerimist, vähendab stressi pinget, reguleerib kortisooli taset, toetab organismi immuunsust, parandab närvijuhtivust, aitab kaasa kognitiivsete võimete paranemisele, avaldab positiivset mõju mõnele organismi füsioloogilisele parameetrile (nt vererõhk, kolesteroolitase jne).

Millised on vastunäidustused bio Ashwagandha kasutamisel kapslites?

Hoolimata asjaolust, et ashwagandha orgaaniline vorm on põhjalikult uuritud aine, millel on ainulaadsed toetavad omadused, on teatud inimrühmi, keda ei tohiks ashwagandhaga ravida. Nemad on: rasedad ja imetavad naised, Inimesed, kes kasutavad rahustavaid, hüpnootilisi ja epilepsiavastaseid ravimeid, Väikesed lapsed. Kui teil on kahtlusi ja te ei tea, kas saate bio Ashwagandhat täiendada, pidage nõu oma arstiga. Kuidas kasutada Ashwagandha BIO-d tablettides?

Annustamine, päevane annus Suurima kasu saamiseks tervisele järgige meie toote lisamise soovitusi, mis on märgitud etiketile. Ashwagandha bio õige lisamine ja annustamine on järgmine. India ženšenni tuleks 2 korda päevas täiendada 1-2 tabletiga. Ärge ületage soovitatavat ööpäevast kogust.

IN-373

Konkreetsed viited

Samas kategoorias on veel 16 toodet