Klorella 200mg / 750 Tabletti

EN-185
Laos

Jaapani Chlorella sisaldab rohkesti rauda ja B12 ning B2 vitamiini. Looduslik toidulisand aitab tõsta ja taastada organismi immuunsust, toetab vereloomet, aitab üldise väsimuse vastu.

Päritolumaa: Jaapan

Parim enne: 07.12.2023

16,90 €
Kogus

TOOTE KIRJELDUS

Koostis: Chlorella vulgaris (199mg), stabilisaator kaltsium fosfaat (1mg) koos veega

Toiteväärtus 100g kohta: energia 1712kJ/409kcal, rasva 12,9g, süsivesikuid 15,1g, valku 63,1g, raud 121,0mg, B2 vitamiin 4,9mg, foolhape 2000,0 µg, B12 vitamiin 23,0 µg.

Kasutamine: 2 korda päevas 6-10 tabletti, 15 minutit enne sööki koos veega. Mitte ületada soovitatud päevast kogust (20 tbl=4g).

KLORELLA

Klorella on sinakasroheline Jaapani ja Taiwani päritolu mageveevetikas. Klorella sügavroheline värv tuleneb klorofülli kõrgest kontsentratsioonist. Arstid soovitavad tarbida 5-7 portsjonit rohelisi lehti päevas, mis on võimalik vaid mahla kujul. Klorella pakub seda kõike kontsentreeritud kujul.

Klorella annab tuntavat energialeisa, toetab rasvapõletust ja aitab organismist raskemetalle nagu tina ja elavhõbe välja viia.

Klorella is on fütotoitainete rikas, sisaldab aminohappeid, klorofülli, beeta-karoteeni, kaaliumi, fosforit, biotiini, magneesiumi ja B-kompleks vitamiine.

Uurimused näitavad klorella kasulikkust hormoonsüsteemile ja seeläbi kogu organismile, südame-veresoonkonnale, kemoteraapia ja kiirituse järgses taastumises. Klorella aitab vererõhku ja kolesteroolitaset alandada ning kogu organismi toksiinidest puhastada.

Klorella toitained:
Klorella on üks toitaineterikkamaid supertoite maailmas.

3 spl klorellat sisaldab:
Proteiini—16g
Vitamiin A—287%RDA
Vitamiin B2—71%RDA
Vitamiin B3—33%RDA
Rauda—202%RDA
Magneesiumi—22%RDA
Tsinki—133%RDA

Klorella sisaldab B1, B6 vitamiini ja fosforit.

7 teaduslikult uuritud klorella kasulikku toimet

Viib välja raskemetallid
Kui su hammastes on amalgaamplommid, sind on vaktsineeritud, sa sööd regulaarselt kala, oled saanud kiiritust või sööd Hiina päritolu toiduaineid, siis võib sinu kehas leiduda raskemetalle.

Üks klorella kõige märkimisväärsemaid kasutegureid on, et see seob endaga ka kõige jonnakamad ja salakavalamad toksiinid ning raskemetallid nagu tina, kaadmium, elavhõbe ja uraan ega lase neil taas organismi imenduda.

Klorella regulaarne tarbimine ei lase raskemetalle enam organismi pehmetesse kudedesse imenduda.

Toetab Immuunsüsteemi

2012.a. Nutrition Journal avaldatud artiklis leiti pärast 8-nädalast klorella tarvitamist NK raku positiivset aktiivsust immuunsüsteemis.

Korea teadlaste uurimuse kohaselt toetab klorella immuunsüsteemi aktiveerumist ja „loomuliku tapjaraku“ aktiivsust.

Aitab kaalus alla võtta
Kaalust alla võtmine on raske, eriti ea lisandudes. Ajakirjas Journal of Medicinal Food teadustöötajad kirjutavad:“Klorella tarbimine andis märgatava keha rasvaprotsendi ja kolesteroolitaseme ning vere glükoosi taseme languse. ”.

Klorella sitab reguleerida hormoone, kiirendab ainevahetust, parandab vereringet, ning tõstab oluliselt energiataset. Samuti aitab see alandada keha rasvaprotsenti ja kaalu ning viib kehast välja mürkained. Kehakaal alaneb ja toksiinid väljuvad, klorella imab kehas liikuvad toksiinid ja raske-metallid ega lase neil tagasi imbuda.

Noorendab organismi
Teadusuuringud näitavad, et klorella aeglustab vananemist ja kingib sulle noorema välimuse. Teadusajakirja Clinical Laboratory uurimus tõi esile, et klorella vähendab märgatavalt oksüdatiivset stressi, mida põhjustavad saastumine, stress ja halb toit.

Põhjus, miks klorella kingib noorema naha, on A ja C vitamiini ning glutatiooni taseme tõus, mis hävitab vabu radikaale ning kaitseb rakke.
Travitades 1 tl või paar kapslit korellat iga päev näete erinevust juba 2 nädalaga.

Võitleb vähiga
Arvatakse, et inimkehas tekib aja jooksul vähirakke. Korralikult funktsioneeriv immuunsüsteem ründab ja hävitab need, enne kui neist hakkab vähkkasvaja arenema.
Hiljutises meditsiiniuuringus selgitas, et klorella aitabmitmel moel võidelda vähirakkude vastu.

Esiteks, võttes klorellat profülaktikaks tugevdab see immuunsüsteemi ja organism reageerib positiivselt.
Teiseks, kuna klorella viib organismist välja raskemetalle ja toksiine, väheneb tõenäosus vähi arenguks saastunud keskkonna tõttu.
Kolmandaks, uuringud on näidanud, et inimestel, kellel on diagnoositud vähk, aitab klorella T rakkude tegevust aktiviseerida ja seeläbi tekkinud ebanormaalsed rakud Kui vähk on diagnoositud ja kiiritus- ning keemiaravi käib, aitab klorella tekkivate tüsistustega võidelda lisaks loomulikule vähki pärssivale toimele.

Alandab veresuhkrut ja kolesteroolitaset veres
2 tüüpi diabeet ja kõrge kolesterool on 2 tõsist kroonilist seisundit, mis tekivad mugava eluviisi, stressi ja unepuuduse tagajärjel.

EN-185

Konkreetsed viited

Samas kategoorias on veel 16 toodet