• Soodus!
  • -20%

Kollageen ja C-vitamiin 60g

IN-359
Laos

Päritolumaa: Saksamaa

Vitamiin C-ga kollageeni pulbrist saab suurepärase kollageenijoogi, millega toetada vananemisprotsesse.

3,97 €
3,17 €
Kogus

C-vitamiin:

- Aitab kollageeni nõuetekohasel tootmisel tagada naha, kõhre ja luude nõuetekohane toimimine

- aitab vähendada väsimustunnet

- aitab immuunsussüsteemi korrektsel toimimisel

- kaitseb rakke oksüdatiivse stressi eest

Kollageen:

- kasulik mõju taastamisprotsessile ja naha uuenemisele

- Toetab liigesekõhre looduslikku uuenemist

- parandab liigese talitlust


Kollageen on vananemise suurim vaenlane

30-aastaselt hakkab nahk muutuma ja väljamineva aasta jäljed maalitakse m.in näole. kollageeni õõnsused. Mida teha selle vältimiseks?

Kollageen on kudede ühendamisel väga oluline valk, mis moodustab 70% selle massist. Inimkeha on võimeline tootma vähemalt 28 erinevat tüüpi kollageeni, kuid see on I ja III tüüpi kollageen, mis on oluline naha tervise ja kauni väljanägemise jaoks.

Naha elastsuse säilitamine on väga oluline, nii et iga kollageeni kadu mõjutab kortsude teket, elastsuse kadu ja naha hüdratsiooni.
Kollageeni regenereerimisvõime väheneb koos vanusega

Kollageen on struktuurvalk, mis moodustub dermise kihis spetsiaalsetes rakkudes, mida nimetatakse fibroblastideks. Fibroblastid toodavad ka muid struktuurielemente, s.o. elastiin ja hüaluroonhape.

Ja kollageeni moodustumine ja lagunemine toimub dermises. Ensüümid vastutavad leviku eest, samal ajal kui kollageen parandab ja asendab kahjustatud rakke või ehitab kogu meie elu uusi rakustruktuure.

Aastatega muutuvad aktiivsemad ensüümid, mis moodustavad kollageeni jaotumise, ja fibroblastide abil kollageeni tootmine väheneb. Selle tulemusel on nahal 80-aastaselt neli korda rohkem kahjustatud kollageeni kui nahal 21-30-aastaselt.

Kollageeni peptiidid stimuleerivad nahka tootma rohkem kollageeni

Viimase kümne aasta jooksul on huvi selle vastu, mida saaksime teha naha kollageeni püsiva taseme säilitamiseks, märkimisväärselt suurenenud, takistanud selle lagunemist ja stimuleerinud selle sünteesi vananevas nahas. Uuringud on näidanud, et kollageeni sünteesi saavad stimuleerida peptiidid, mis on saadud looduslikest kollageeni allikatest.

Kollageeni peptiidid imenduvad valkudes kergesti. Inimese seedesüsteem ei imendu neid valke kiiresti, seetõttu on nende ensümaatiline jaotus väikesteks peptiidideks vaid garantii, et organism imendub kergesti.

Meie kollageeni toodetes olevad kollageeni peptiidid imenduvad ja imenduvad kehas väga hõlpsalt. Pärast manustamist volditakse need lisaks väiksemateks peptiidideks, mida fibroblastid „köidavad“.

Tõhus tegevus on tõestatud uuringutega

Mitmed viimase kümne aasta inimkeha fibroblastidega tehtud uuringud on näidanud, et kollageenipeptiidid stimuleerivad keha fibroblastide aktiveerimisega oma kollageeni tootma.

Need uuringud on näidanud, et iga päev 2,5–10 g kollageenpeptiidide tarbimisel 4–12 nädala jooksul on positiivne mõju hüdratsiooni tasemele, elastsusele, kortsude silumisele ja naha elastsusele.

IN-359

Konkreetsed viited

Samas kategoorias on veel 16 toodet