Cytoplan Cold Pressed Evening Primrose oil
Cytoplan Cold Pressed Evening Primrose oil
Cytoplan Cold Pressed Evening Primrose oil
Cytoplan Cold Pressed Evening Primrose oil

Cytoplan Cold Pressed Evening Primrose oil

VEGAN

Kogus: 90 kps

Päritolumaa: Inglismaa

Parim enne:  01.2022

KÜLMPRESSITUD KUNINGAKEPI ÕLI

CYT-520
Laos
16,80 €

 

Kuningakepiõlis on üks asendamatu oomega-6 rasvhappe vorm, mida meie keha ise ei ole võimeline tootma: gamma-linoleenhape ehk GLA. GLA on oluline rakumembraanide koostises ning mitmete hormoonide loomisel. Keha muudab GLA hormoonilaadseks ühendiks prostaglandiiniks, mis kontrollib põhimõtteliselt iga kehaorganit, sh süda ja vereringet, nahka, immuunsüsteemi ning põletikke kehas. Prostaglandiinide rolli avastamise eest meie organismis anti kolmele teadlasele 1982.aastal ka Nobeli preemia.

Kirjeldus

Kõige suurem kuningakepiõli tootja on tänapäeval Inglismaa ning just seal on viimastel aastatel läbi viidud mitmeid kuningakepiõli ja selles sisalduva GLA alaseid uurimusi.

Mille puhul täpemalt võib kuningakepiõlist kasu olla?

Erinevad nahaprobleemid.

Hormonaalsest tasakaalutusest põhjustatud nahaprobleemide korral. Inimesel on erinevaid nahaprobleeme, üks tuntumaid on akne. Kindlasti ei ole ka vähem tuntumad ekseem, psoriaas ning atoopiline dermatiit. Kuningakepiõlis leiduv GLA aitab reguleerida hormonaalset tasakaalu, parandades ka närvide funktsioone ja naha elastsust.

Uuringud on näidanud, et inimestel, kellel on probleeme ekseemiga, puudub võime töödelda kehas rasvhappeid, mis omakorda viib GLA puuduseni, mida keha tavapärases olukorras muudab põletikuvastasteks ja rakkude kasvu kontrollivateks ühenditeks. Ka psoriaasi puhul on abiks kuningakepiõli soodne mõju hormonaalsele tasakaalule ja valkude seedimisele.

Premenstruaalne sündroom.

Kuningakepiõlis leiduv GLA aitab naisi premenstruaalse sündroomi korral, tasakaalustades hormoone. See vähendab menstruaaltsükliga kaasnevaid kehalisi ja psüühilisi vaevusi.

Reumatoidartriit.

Reumatoidartriit ehk hulgiliigesepõletik on autoimmuunne haigus, mille korral meie immuunsüsteem hakkab meie endi vastu töötama, põhjustades liigestes põletikke. Mitmed uuringud on näidanud kuningakepiõli toetavat toimet kasutadareumatoidartriidi ning teiste põletikuliste haiguste ajal.

Südame-veresoonkonna haigused.

Ka siin on abiks kuningakepiõli positiivsed omadused. GLA aitab ennetada veresoonte ummistust ning samuti on tal kolesterooli ja vererõhku alandav efekt.

Lisaks eelnevale tuukase kuningakepiõlis sisalduva GLA soodsat mõju välja ka allergiate ja astma, laste hüperaktiivsuse, skisofreenia, alkoholismi ning depressiooni ajal..

Samas kategoorias on veel 16 toodet :

Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:

Product added to wishlist

Me kasutame küpsiseid. Kui vajutate „nõustun“, siis annate seega oma nõusoleku sihtotstarbeliste küpsiste juurutamiseks ja kasutamiseks.