Hea pakkumine! C-vitamiini pulber 1kg Vaata suuremalt

C-vitamiini pulber 1kg

IN-762

Päritolumaa: EUväline

Parim enne:  20.09.22.

C-vitamiini pulbri kõige kontsentreeritum vorm. Väga peeneks jahvatatud, tänu millele see lahustub suurepäraselt. Ei sisalda raskemetalle. Sõltumatu labor kinnitas meie toote mikrobioloogilist puhtust. Tooraine farmatseutiline kvaliteet. Pakitud kaasaegsesse, IFS standarditele vastavas tehases.

Rohkem infot

17,01 €

-10%

18,90 €

Rohkem infot

C-vitamiin on toidulisand, mis toetab paljusid elulisi funktsioone. Seda nimetatakse "immuunsuse jõuks", kuna see aitab immuunsussüsteemi korrektsel toimimisel. Lisaks aitab see vähendada väsimustunnet, seetõttu soovitatakse seda kasutada kohe pärast intensiivset füüsilist treenimist, samuti pärast vaimset pingutust. C-vitamiin toetab kollageeni tootmist, et tagada naha, luude, hammaste ja igemete nõuetekohane toimimine.


Intensoni toode sisaldab 100% C-vitamiini (L-askorbiinhape).

C-vitamiin - võimas vahend vananemise vastu võitlemiseks

"Normaalseks" tuntud nahatüüp sisaldab kõrge C-vitamiini taset ja see on lähteseisund, mille poole peaksime alati püüdma. Keha varustamine õiges koguses C-vitamiiniga on naha - meie keha suurima organi - korrektse toimimise jaoks ülioluline. See on C-vitamiin, mis toetab olulisi nahafunktsioone, st stimuleerib muu hulgas kollageeni sünteesi ja kaitse keskkonna negatiivsete mõjude eest UV-kiired või reostus. Nii et kui nahk toimib nagu meie kaitsebarjäär, peaks selle toetamine oma funktsiooni täitmisel olema osa meie igapäevasest rutiinist.

30 toodet samas kategoorias

Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka: