• Soodus!
  • -30%

BOB marmelaadi mix 108g

BOB-MIX
Laos

Päritolumaa: Ukraina

100% looduslik marmelaad

Pakist leiad 4.erineva maitsega puuvilja marmelaade:

- pirn, vaarikas, peet

- õun, kirss

- õun, porgand

- pirn, apelsin

- Naturaalne tooted

- Pole lisatud suhkruid

- Säilitusainete ja toiduvärvi vabad

- Vegan

Maaletooja: Bio Life OÜ

Parim enne: 30.03.2024

4,98 €
3,49 €
Kogus

Koostisosad:

Puuviljasuupisted BOB SNAIL on tootja Eco-Snak poolt toodetud ja laste poolt armastatud looduslike suupistete tootja. Puuviljasuupistete valmistamisel kasutati ainult värskeid puuvilju, marju ja mitte midagi muud!. See võib edukalt asendada klassikalisi komme ja maiustusi, sest ilma lisatud suhkruta on see tervislikum alternatiiv. 

Puuviljade suupisted valmistati riivitud ja küpsetatud puuviljadest ning osadele toodetele on lisatud ka marju. Tänu madala temperatuuri kasutamisele on need säilitanud oma väärtuslikud toiteomadused. Ideaalne kiireks ja tervislikuks vahepalaks tööl, koolis või reisil.
Toode ei sisalda säilitusaineid, kunstlikke maitseaineid, värvaineid, magusaineid ja pole lisatud suhkrut. Seda võivad tarbida inimesed, kes ei talu gluteeni. Suupisted on mõeldud otsetarbimiseks. 

Parima kvaliteedi võimalikult kauaks nautimiseks hoidke neid tihedalt suletuna kuivas ja jahedas kohas, eemal päikesevalgusest ja niiskusest. Proovi ka teisi Bob Snail puuviljasuupistete maitseid – need leiad meie veebipoe laiast valikust.

Lisainfo

  • Suhkrusisaldus on ainult puuviljades leiduva loodusliku suhkru olemasolu tõttu.

BOB-MIX

Konkreetsed viited

Samas kategoorias on veel 2 toodet