Hobumadara tee 70g

KU-534
Laos

Päritolumaa: Eesti

Pakendaja: Kubja Ürt OÜ

Parim enne: 06.2022

Kubja Ürditalu on tuntuim kaubamärk Eesti ravim- ja maitsetaimeturul.

Kubja teesegud on pika teevalmistamiskogemuse ja heade taimede kombinatsioon.

Kubja ürdisegud kööki on hoolsalt komponeeritud segud, lisaainete ja maitsetugevdajateta.

4,00 €
Kogus

Hobumadar(Galium verum) on tugev ravimtaim. Tema head omadused tulenevad eelkõige tugevast põletikuvastasest toimest. Hobumadara tee aitab reuma-, maksa-, ja neerupõletikening verehaiguste korral.

Hobumadar on hea lümfidele

«Hobumadarast korjatakse kogu maapealne osa. See on väga tugevatoimeline taim ja suurepärane lümfisüsteemi korrastaja. Hobumadar on eriti vajalik pahaloomulise lümfikasvaja korral toetusravimina. Kui näiteks külmetushaiguse tõttu on lümfid pikka aega turses, võib tekkida insult (turses lümfisüsteem takistab pea vereringlust, mistõttu võivad tekkida trombid). Siis on abi hobumadarateest, mida tuleks juua 3 korda päevas. Seda kogesime ka oma perekonnas. Kui pärast insulti oli tunda lümfides turseid, siis teed juues tursed alanesid ja enesetunne paranes.»( Aive Luigela)

Hobumadar on uriinieritust suurendav ja nõrgalt kootav. Kasutatakse düsuuria, kuseteede põletiku, lümfisõlmepõletiku ja eriti lümfisõlmede suurenemise puhul. Hobumadara head omadused tulenevad eelkõige tugevast põletikuvastasest toimest. Hobumadara tee aitab reuma, maksa- ja neerupõletike ning verehaiguste korral. Suurendab sapi nõristumist. Rahvameditsiinis peetakse teda vähivastaseks. Soovitav juua 4 korda päevas 100 ml

Valmistamine: 1 teelusikatäis/150 ml vett/ 100 C/ lasta tõmmata 5-10 minutit.

Allikad: Vikipeedia, Järva Teataja artikkel: Ravimtaimede jõusse peab uskuma( Merili Nikkolo)

Ain Raal – Maailma ravimtaimede entsüklopeedia/Wikipedia

KU-534

Eriviited

Samas kategoorias on veel 16 toodet