Mahe linaseemne õli 250ml

EN-437
Laos

Omega-3-e sisaldav naturaalset külmpress linaõli nimetatakse looduslikuks ELUELIKSIIRIKS. See lahustab veres halba kolesterooli ja parandab märgatavalt veresoonkonna seisundit, kusjuures kasutamisel ei ole täheldatud kõrvalnähtusi.

Parim enne: 31.05.2023 / 31.12.2023

Päritolumaa: Tsehhi

5,90 €
Kogus

TOOTE KIRJELDUS

Uuringute tulemusena on selgunud linaõli soodne mõju vähktõve-vastases ravis ja profülaktikas. Õlis olevad lipiidid omavad tugevat vähivastast toimet. Lipiidid tekitavad antibakteriaalse, antiviiruselise efekti. Naistel näiteks rinnavähi raviks. Uuringud näitavad, et linaõli sisaldab 100 korda rohkem lipiide kui teised õlid.

Suhkruhaiguse põhjuseks on teadaolevalt insuliini puudujääk veres. Linaõli regulaarne kasutamine aktiveerib insuliini teket ja takistab diabeedi süvenemist.

Hästi mõjub linaõli seedetrakti häirete korral (kõhukinnisus, mao ülehappesus,haavandtõbi).
Allergikutel on soovitav kasutada linaõli, sel juhul tuleb loomsetest rasvadest loobuda. Operatsioonijärgsetelhaigetel on soovitatud linaõli kasutada organismi immuniteedi tõstmiseks, mis ei lase ägeneda põle-tikulistel protsessidel. Leevendab reumaatilist liigesepõletikku. Välispidiselt tänu E ja A-vitamiini sisaldusele, parandab naha toitumist. Linaõli kasutati Tsernobõli katastroofijärgses inimeste ravis, kes olid saanud nahapinnale nii kiiritus- kui põletushaavu. Juuste struktuuri parandamisel soovitatakse enne pesemist peanahka natukeseks ajaks linaõliga määrida. Parandades neerude tööd, aitab organismist välju-tada liigset vett. Linaõli ei lase tekkida stressil, kuna ta ei lase tekkida toksilistel biokeemilistel ainetel ja on rahustava toimega.

Lisaks on soovitav kasutada nägemise parandamiseks (A-vitamiin); neerupealsete hormonaaltegevuse ergutamiseks; sperma tekke aktiviseerimiseks; ajutegevuse parandamiseks; depressiooni korral; narkootikumide ja alkoholisõltlastele.
Linaõli tarvitamine tõstab elutoonust ja annab energiat!

Külmpressitud naturaalne linaseemneõli sisaldab vitamiine E ja A ja teisi bioloogiliselt aktiivseid aineid, mis on organismile eluliselt vajalikud. Kasulikud rasvhapped: linoleenhapet – 62,9% (Omega-3) kaks ja pool korda rohkem kui kalamaksaõlis, Linoolhape – 15,9% (Omega-6), Oleiinhape – 13,44% (Omega-9).

EN-437

Konkreetsed viited

Samas kategoorias on veel 14 toodet