Klorella - üks toitainete rikkamaid supertoite maailmas

Klorella on sinakasroheline Jaapani ja Taiwani päritolu mageveevetikas. Klorella sügavroheline värv tuleneb klorofülli kõrgest kontsentratsioonist. Arstid soovitavad tarbida 5-7 portsjonit rohelisi lehti päevas, mis on võimalik vaid mahla kujul. Klorella pakub seda kõike kontsentreeritud kujul.

Klorella is on fütotoitainete rikas, sisaldab aminohappeid, klorofülli, beetakaroteeni, kaaliumi, fosforit, biotiini, magneesiumi ja B-kompleks vitamiine.

Põhjus, miks klorella kingib noorema naha, on A ja C vitamiini ning glutatiooni taseme tõus, mis hävitab vabu radikaale ning kaitseb rakke.
Uurimused näitavad klorella kasulikkust hormoonsüsteemile ja seeläbi kogu organismile, südame-veresoonkonnale, kemoteraapia ja kiirituse järgses taastumises. Klorella aitab vererõhku ja kolesteroolitaset alandada ning kogu organismi toksiinidest puhastada.

Klorella aitab reguleerida hormoone, kiirendab ainevahetust, parandab vereringet, ning tõstab oluliselt energiataset. Samuti aitab see alandada keha rasvaprotsenti ja kaalu ning viib kehast välja mürkained. Kehakaal alaneb ja toksiinid väljuvad, klorella imab kehas liikuvad toksiinid ja raske-metallid ega lase neil tagasi imbuda.
Alandab veresuhkrut ja kolesteroolitaset veres

Klorella on antioksüdantide allikas, mis kaitseb keha antioksüdatsiooni stressi eest, hoides samal ajal keha heas vormis.

Klorella sisaldab B12 vitamiini, mis aitab kaasa korralikule energiavahetusele ning vähendab väsimuse ja väsimuse tunnet.

Sellel on antibakteriaalsed, viirusevastased ja seenevastased omadused ning toetab organismi loomulikku kaitset.

See on rikkalik valguallikas ja lisaks parandab see suure kiudainesisalduse tõttu seedesüsteemi toimimist.

Klorella - üks toitainete rikkamaid supertoite maailmas Bio Life - Soodsad tervisetooted

Seotud tooted