Mahe gojimarjad 500g

RH-013
Laos

Päritolumaa: Hiina

Maaletooja: Rhumveld Baltic

Parim enne: 22.08.2024

14,80 €
Kogus

Harilik taralõng (Lycium barbarum) on maavitsaliste sugukonda kuuluv põõsas, mille kasulikke marju loodustoodete austajad tunnevad pigem goji-marjade või ka hundimarjadena.

Kuna marjad kuuluvad tänu oma antioksüdanitide- ja toitaineterikkale koostisele nn „superviljade” hulka, on nende populaarsus tervisetoodete turul kasvanud hüppeliselt.

Üheks peamiseks goji marjade kasuteguriks on silmanägemise parandamine ja kaitse degeneratiivsete silmahaiguste eest. Goji marjad on rikkad antioksüdantide poolest, sisaldades konkreetselt karotinoide, nagu beeta-karotiin ja zeaxantiin.

Goji marjad on ühed parematest looduslikest beeta-karotiini allikatest ning tõstab A-vitamiini aktiivsust. A-vitamiin on vajalik silma võrkkestale ja võib aidata tõsta silma nägemisvõimet vähese valgusega tingimustes.

Goji marjades on A-vitamiini 100 korda rohkem kui näiteks mustikates, mille kasutegur silmadele on saavutanud legendi kuulsuse. Mineraalainetest on rohkem kaltsiumi, kaaliumi, rauda, tsinki ja seleeni. Samuti on goji marjades a 200 korda rohkem beeta-karoteeni ja 25 korda rohkem zeaxntiini kui mustikates.

Sellel tootel on Veterinaar- ja Toiduameti märgis: EE-ÖKO-03

RH-013

Konkreetsed viited

Samas kategoorias on veel 15 toodet