• Uus!

Mehe vägi 90kps

EC-4381
Laos

Vitamiinid meestele.

Päritolumaa: Eesti

Parim enne: 30.11.2025

Mehe Vägi on spetsiaalselt meestele disainitud  multivitamiini toode,  mis sisaldab  kõiki olulisi toitaineid, et toetada igapäevaselt ja igakülgselt meeste vaimset ning füüsilist tervist.

36,60 €
Kogus

Päevane annus sisaldab 1 – 4 kapslit

C vitamiin (liposoomne) 55-220 mg

L-arginiin 50-200 mg 

Lõvilakk-korallnarmiku ekstrakt 50-200 mg

L-glutamiin 50-200 mg

Siberi ženšenni ekstrakt 50-200 mg

Vitamiin B3 (niatsiin) 30 – 120 mg NE

Korditsepsi ekstrakt 30-120 mg

Roosilõhnaline kuldjuure ekstrakt 30-120 mg

L-Tauriin 30-120 mg

L-Trüptofaan 30-120 mg

Tsink 3-12 mg

Vitamiin B6 2.25 – 9 mg

Mangaan 0.5 – 2 mg

Vitamin A 200 -800 μg RE

Foolhape (vitamiin B9) 150 – 600 μg

Seleen 75 – 300 μg

Vitamiin D3 1000 IU /25 μg – 4000 IU/100 μg

Mehe Vägi on spetsiaalselt meestele disainitud  multivitamiini toode,  mis sisaldab  kõiki olulisi toitaineid – vitamiine, mineraalaineid, aminohappeid (valgud) ja taimseid ekstrakte, et toetada igapäevaselt ja igakülgselt meeste vaimset ning füüsilist võimekust. 

Vitamiinid on vältimatult vajalikud (asendamatud) mikrotoitained, mis omavad kindlat toimet kõikidele raku protsessidele. Need koosnevad paljudest ühendite summast ning üks ja seesama vitamiini koostisosa võib osaleda kümnetes erinevates ensümaatilistes (lagundavates ja ülesehitatavates) protsessides organismis. Mineraalained on aga organismile olulised luustiku, kehavedelike ja ensüümide koostises ning aitavad edastada närviimpulsse. 

Valkude ehk aminohapete põhiülesanne on organismi kasvamise, ehituse ja arengu tagamine. Peaaegu kõik ensüümid ning osad hormoonid on valgulise koostisega. Valgud osalevad aktiivselt antikehade tootmises ja tagavad organismi tugeva ning toimiva immuunsüsteemi, samuti osalevad nad paljude ühendite transpordil. 

Ilma vitamiinide, mineraalideta ja teiste toitaineteta keha toimida  ei saa. 

Mehe Vägi tootes: 

 • Siberi ženšenn toetab keha kaitsevõimet ja on traditsiooniliselt tuntud vereringe soodustajana. Aitab kaasa normaalse vererõhu säilimisele. 
 • Roosilõhnaline kuldjuur on adaptogeen, mis aitab organismil kohaneda emotsionaalse stressi ja füüsilise pingutuse korral, toetab potentsi ja vastupidavust sportlikel sooritustel. 
 • Vitamiin A aitab hoida normaalset nägemist ja osaleb rakkude spetsialiseerumise protsessis.
 • Vitamiin B3 ehk niatsiin aitab kaasa normaalsele psühholoogilistele funktsioonidele ja närvisüsteemi talitlusele.
 • Vitamiin B6 aitab kaasa normaalsele homotsüsteiini, valgu ja glükogeeni ainevahetusele ning hormonaalse aktiivsuse regulatsioonile.
 • Vitamiin C aitab kaasa normaalsele energiavahetusele.
 • Vitamiin D osaleb rakujagunemise protsessis ning aitab hoida lihaste talitlust, luid ja hambaid normaalsena.
 • Mangaan aitab kaasa normaalsele energiavahetusele ja sidekoe moodustumisele.
 • Seleen aitab kaasa normaalsele spermatogeneesile ja kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest.
 • Tsink aitab kaasa normaalsele viljakusele, reproduktsioonile ja valgusünteesile


Miks on vitamiinid toidulisandina tänapäeva mehele olulised?

Isegi kui süüa mitmekesist toitu, võib olla tänapäeval keeruline saada kõiki vajalikke vitamiine ja mineraalaineid kätte, mistõttu võib mehe tervislik seisund ja heaolutunne kannatada. Põhjusteks, miks inimesed tänapäeval toitaineid kätte ei saa on palju.

Nendeks on:

 • toiduainete liigne  kultiveerimine, rafineerimine ja töötlemine, 
 • toiduainete korjamine enne täielikku küpsemisaega ning transportimine pika maa taha, mille käigus on vitamiinid oma elujõu kaotanud, 
 • liigse kommertspõllumajanduse ja väetiste kasutamise tõttu on pinnased toitainete vaesed, mistõttu on ka taimed, mida sööme toitainete vaesed,
 • liigse stressi, ebatervisliku toitumise, elustiili, haiguste, toksiinide, ravimite tarvitamise ja vananemise tõttu on inimeste ainevahetusfunktsioonid tihtipeale häirunud, mille tulemuseks on toitainete puudulikkus, 
 • ühekülgne toitumine  –  mille korral ei saa  organism piisavalt toitaineid kätte ning mis võib põhjustada organite funktsioneerimishäireid.

 

Kõigi kirjeldatud põhjuste tõttu on kapslis olevad toitained meestele suurepäraseks toetavaks vahendiks hea tervise tagamisel.


KOOSTIOSAD:
Liposoomne C-vitamiini kompleks (L-askorbiinhape, maltodekstriin, niiskusesäilitaja: glütserool, emulgaator: päevalille letsitiin (fosfolipiidid)), glaseeraine: pullulaan (taimne kapsel), L-arginiin, Lõvilakk-korallnarmik ehk Lion’s Mane (Hericium erinaceus) seene maapealse osa ehk viljakeha ekstrakt, L-glutamiin, Siberi ženšenn ehk eleuterokokk (Eleutherococcus senticosus) 20:1 ekstrakt, nikotiinamiid (vitamiin B3), korditseps ehk hiina mardustõlvik (Ophiocordyceps sinensis ehk Cordyceps sinensis) ekstrakt 20:1 (40% polüsahhariide), roosilõhnaline kuldjuur (Rhodiola rosea L.) ekstrakt 4:1 (3% rosaviine, 1% salidrosiide), L-Tauriin, L-Trüptofaan, tsinkdiglütsinaat, püridoksaal-5′-fosfaat (vitamiin B6), mangaandiglütsinaat, vitamiin A (retinüülpalmitaat), foolhape (kaltsium-L-metüülfolaat), L-selenometioniin, vitamiin D3 (kolekaltsiferool).

MANUSTAMINE:1 kuni 4 kapslit päevas. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. Toidulisandit ei kasutata mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. Hoida toodet lastele kättesaamatus kohas. Krooniliste haiguste ja ravimite tarvitamise korral konsulteerida arsti või apteekriga.

SÄILITAMINE: Hoida suletuna kuivas kohas, toatemperatuuril kuni 25 °C ja päikese eest kaitstult.

TOOTE KOGUS: 90 taimset kapslit, netokaal 51 g.

EC-4381

Konkreetsed viited

Samas kategoorias on veel 16 toodet