Mahe nisu seemned idandamiseks 30g

ID-377
Laos

Päritolumaa: Poola

Parim enne: 12.2024

Idud on organismile väärtuslike toitainete, mineraalide ja vitamiinide allikaks.

3,20 €
Kogus

BIO nisuiduseemned 30g pakendis.

Müüdavad seemned on pärit mainekalt tootjalt ja on pakendatud fotodel näidatud pakenditesse. BIO sertifikaat garanteerib, et need on kasvatatud ilma kemikaale või kunstväetisi kasutamata, vastavalt EL standarditele.

Idandid on organismile väärtuslike toitainete, vitamiinide ja mineraalainete allikaks. Nisuidud sisaldavad arvukalt A-, B-, C- ja E-vitamiini ning suures koguses rauda, ​​fosforit, kaaliumit, joodi ja vaske. Nisuidude söömine mõjub positiivselt südame tööle ja aeglustab vananemisprotsesse. Nisuidusid soovitatakse lisandiks salatitele, salatitele ja võileibadele.

Kõige lihtsam on idandeid toota vihmutiga: leota loputatud seemneid 3-6 tunniks soojas keedetud vees ning aseta seejärel ühtlaselt idandivormi restile. Valage vett kuni võre tasemeni ja hoolitsege selle süstemaatilise täiendamise ja asendamise eest, puistades samal ajal seemneid järgmistel päevadel. Idandeid saab toota ka purgis: vala loputatud seemned puhtasse purki ja vala need mõneks tunniks veega üle. Seejärel tühjendage vesi, loputage seemned, katke purk marliga, seoge kinni ja asetage sooja nähtavale kohale. Loputage idud ja tühjendage vesi kaks korda päevas. 3-4 päeva pärast on idud söömiseks valmis. 5-6 päeva pärast kaotab nisuidud oma magusa maitse.

ID-377

Konkreetsed viited

Samas kategoorias on veel 16 toodet