• Uus!

Aller stopp 90kps

EC-4361
Laos

ALLER STOPP – toetab immuunsüsteemi allergeenidega toimetulekul

Päritolumaa: Eesti

Parim enne: 30.03.2025

Aller Stopp toetab ülitundlikku immuunsüsteemi erinevate allergeenide korral. Aitab stabiliseerida immuunsüsteemi, luua organismis head tasakaalu, hoida energiataset ning tõsta vastupanuvõimet stressile. Toetab hingamisteede ja naha tervist.

35,58 €
Kogus

Päevane annus sisaldab  1 – 2 kapslit

Kvertsetiin 170 – 320 mg

Bromelaiin 150 – 300 mg 

PUREWAY-C® kompleks, millest 100 – 200 mg

C vitamiini 93 – 186 mg

Tsitrusviljade bioflavonoide 3 – 6 mg

Ashwagandha KSM-66 juure ekstrakt 75 – 150 mg

Tsink 4 – 8 mg

Üilitundlikkusreaktsioon – ehk allergiline reaktsioon tekib siis, kui inimene reageerib keskkonnas leiduvatele ainetele, mis on enamiku teiste inimeste jaoks ohutud. Aineid ehk tegureid, mis allergilist reaktsiooni esile kutsuvad nimetatakse allergeenideks ja neid leidub näiteks tolmus (peamiselt tolmulestade elutegevuse tõttu), õietolmus, koduloomade karvades, putukamürgis, puukides, hallitusseentes, toidus, mõnes ravimis jne. Aller Stopp toode on immuunsüsteemi toetav ülitundlikkuse korral.

Aller Stopp tootes: 

PUREWAY-C® on patenteeritud C-vitamiini kombinatsioon koos looduslike taimsete rasvhapete ja tsitrusviljade bioflavonoididega. Kompleks toetab vitamiin C omastamist, jaotumist ja püsimist kehas. PUREWAY-C® kompleksil on hea talutavus ja kõrge biosaadavus.

Tsink ja C vitamiin aitavad kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele ning kaitsevad meie rakke oksüdatiivse stressi eest. Vitamiin C aitab kaasa normaalsele energiavahetusele ning vähendada väsimust ja kurnatust.

Ashwagandhal (Withania somnifera) on adaptogeensed omadused, mis aitavad luua organismis tasakaalu ja säilitada energiataset. Withania somnifera toetab organismi vastupanuvõimet stressile, aitab kaasa optimaalsele lõõgastumisele, emotsionaalsele tasakaalule ja üldisele heaolule. Withania somnifera omab antioksüdantset aktiivsust ning toetab hingamisteede ja naha tervist.

FlaviPure® on esmaklassiline kvertsetiin, mis ekstraheeritud taimest Sophora Japonicast ja millel on teiste kvertsetiini vormidega võrreldes kõrgem biosaadavus. FlaviPure on standarditud vähemalt 98,0% kvertsetiinini. Kvertsetiin on naturaalset päritolu aktiivne flavonoid. Tegemist on ühe kõige rohkem uuritud bioflavonoidiga ning on leitud, et see on kehas oluliselt aktiivsem kui paljud teised bioflavonoidid. Kvertsetiini ja teiste taimsete bioflavonoidide koosvõtmine omab sünergilist mõju.

Bromelaiin on harilikust ananassist (Ananas comosus) saadud mitmekülgse toimega aktiivne ensüüm.

KOOSTIOSAD: FlaviPure® – kvertsetiinidihüdraat (ekstraheeritud Sophora Japonica õitest), bromelaiin (harilikust ananassist Ananas comosus), PUREWAY-C® vitamiin C kompleks (L-askorbiinhape, tsitrusviljade bioflavonoidid, stabilisaatorid: taimsed rasvhapped), glaseeraine: pullulaan (taimne kapsel), Ashwagandha [Withania somnifera D.] KSM-66  juure ekstrakt (sisaldab 5% vitanoliide), tsinkdiglütsinaat.

MANUSTAMINE: 1 kuni 2 kapslit päevas koos veega.

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. Toidulisandit ei kasutata mitmekesise toitumise asendajana.  Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. Hoida toodet lastele kättesaamatus kohas. Mitte tarvitada raseduse ja rinnaga toitmise ajal.  

SÄILITAMINE: Toodet hoida suletuna kuivas kohas ja toatemperatuuril kuni 25 Cº ning kaitstuna otsese päikesevalguse eest. 

TOOTE KOGUS: 90 taimset kapslit, netokaal 50g

EC-4361

Konkreetsed viited

Samas kategoorias on veel 16 toodet