Mahe klorella tabletid, 200tbl

IN-445
Laos

Päritolumaa: Poola

Parim enne: 01.09.2025

.

Mahe klorella on magevee vetikas. Sellel on antibakteriaalsed, viirusevastased ja seenevastased omadused ning see stimuleerib ka keha loomulikku kaitsmisvõimet. See on rikas valguallikas. Lisaks parandab see oma kõrge kiudainesisalduse tõttu seedesüsteemi.

10,06 €
Kogus

Klorella on magevee vetikad, millesse on sulandunud erakordne bioloogiline energia. See on antioksüdantide allikas, mis kaitseb keha antioksüdantse stressi eest, hoides keha heas korras. Klorella sisaldab B12-vitamiini, mis aitab kaasa normaalsele energiavahetusele ja vähendab väsimust. Klorella seob raskemetalle ja toksiine, eemaldades need kehast, tagades samal ajal maksa õige toimimise. Klorellat sisaldav preparaat toetab keha elujõudu ja aktiivsust, samuti toetab immuunsussüsteemi ja lisab energiat.

Chlorella ja Spirulina

Chlorella ja spirulinaa vetikad, millel on palju tervist edendavaid omadusi. Klorella sisaldab beetakaroteeni, s.o provitamiini A ja B vitamiine (B1, B2 ja B12), mis pärsivad vabade radikaalide tegevust ja toetavad immuunsussüsteemi tööd, mis hoiab keha heas korras. Lisaks seob klorella raskemetalle ja toksiine, eemaldades need kehast, tagades samal ajal maksa õige toimimise. Spirulinas on väärtuslik klorofüll, mida tavaliselt nimetatakse "nooruse eliksiiriks". Spirulinas sisalduvad koostisosad tagavad immuunsussüsteemi toetamise ja säilitavad õige veresuhkru taseme. Lisab energiat ja elujõudu, aidates vähendada väsimust.

Kasutamine: 3 tabletti kaks korda päevas. Ärge ületage päevasel ajal tarbimiseks soovitatavaid portsjone.

Koostis: 99% bioklorellipulber, 1% paakumisvastane aine: ränidioksiid.

Lisainformatsioon:

Toidulisandeid ei saa kasutada mitmekesise dieedi asendajana.
Mitte kasutada lastel, rasedatel ja imetavatel emadel, samuti ülitundlikkuse korral mõne koostisosa suhtes.

Säilitamine: toidulisandit tuleb hoida väikestele lastele kättesaamatus kohas, originaalpakendis, toatemperatuuril, kaitstuna valguse ja niiskuse eest.


IN-445

Konkreetsed viited

Samas kategoorias on veel 16 toodet