Astaksantiin + C Vitamiin 60kps

BOR-AS
Laos

N60 kaps.

Parim enne: 23.02.2025

22,16 €
Kogus

ASTAKSANTIIN - TUGEVAIM LOODUSLIK ANTIOKSÜDANT

Mis on antioksüdant? See on molekul, mis pidurdab organismis teiste molekulide oksüdeerumist.

Ja mis siis? Oksüdeerumine tekitab vabu radikaale, mis omakorda algatavad oksüdeerumise ahelreaktsiooni, mis kahjustab rakke ja võib neid isegi surmata.

Meil vähetuntud punavetikast (Haematococcus pluvialis) saadud astaksantiini kasulike omaduste loetelu on väga pikk. Selle võimsusest räägib fakt, et Astaksantiin on 14 korda võimsam kui E-vitamiin, 65 korda tugevam kui C vitamiin ja 54 korda võimsam kui beeta-karoteen, mistõttu on see parim vahend võitluseks vabade radikaalidega ja kogu organismi täiusliku toimimise tagamiseks .

Astaksantiin on erakordne antioksüdant ka seetõttu, et imendub täielikult ja kandub kõikidesse keharakkudesse, sh ajurakkudesse, kuhu teised antioksüdandid ei jõua, kaitstes rakke nii seest kui väljast. Mistõttu on üks võimsamaid looduslikke põletikuvastaseid aineid, aidates ennetada raskeid haigusi, millele üldjuhul eelneb mingi põletik.

Vabad radikaalid esinevad meie kehas loomulikult, kuid nende hulka suurendavad oluliselt kokkupuude linna- ja muu saastega, ebatervislik toitumine, suitsetamine ja alkoholi tarbimine, infektsioonid, ravimid ja kokkupuude kiirgusega.

Soovitatav kogus 4mg. (1 kapsel) päevas. Kõrvalmõjusid ei ole leitud. Ei sisalda gluteeni ja laktoosi.

Kuna astaksantiin on rasvlahustuv antioksüdant, siis on soovitatav võtta koos söögiga.

Astaksantiin on lihtsaim, tõhusaim ja odavaim viis tagada kogu organismi täiuslik toimimine.

BOR-AS

Konkreetsed viited

Samas kategoorias on veel 16 toodet