C-vitamiini pulber 1kg

IN-762
Laos

Päritolumaa: EU väline

Parim enne: 28.02.2026

C-vitamiini pulbri kõige kontsentreeritum vorm. Väga peeneks jahvatatud, tänu millele see lahustub suurepäraselt. Ei sisalda raskemetalle. Sõltumatu labor kinnitas meie toote mikrobioloogilist puhtust. Tooraine farmatseutiline kvaliteet. Pakitud kaasaegsesse, IFS standarditele vastavas tehases.

19,21 €
Kogus

C-vitamiin on toidulisand, mis toetab paljusid elulisi funktsioone. Seda nimetatakse "immuunsuse jõuks", kuna see aitab immuunsussüsteemi korrektsel toimimisel. Lisaks aitab see vähendada väsimustunnet, seetõttu soovitatakse seda kasutada kohe pärast intensiivset füüsilist treenimist, samuti pärast vaimset pingutust. C-vitamiin toetab kollageeni tootmist, et tagada naha, luude, hammaste ja igemete nõuetekohane toimimine.


Intensoni toode sisaldab 100% C-vitamiini (L-askorbiinhape).

C-vitamiin - võimas vahend vananemise vastu võitlemiseks

"Normaalseks" tuntud nahatüüp sisaldab kõrge C-vitamiini taset ja see on lähteseisund, mille poole peaksime alati püüdma. Keha varustamine õiges koguses C-vitamiiniga on naha - meie keha suurima organi - korrektse toimimise jaoks ülioluline. See on C-vitamiin, mis toetab olulisi nahafunktsioone, st stimuleerib muu hulgas kollageeni sünteesi ja kaitse keskkonna negatiivsete mõjude eest UV-kiired või reostus. Nii et kui nahk toimib nagu meie kaitsebarjäär, peaks selle toetamine oma funktsiooni täitmisel olema osa meie igapäevasest rutiinist.

See on kõige kontsentreeritum C-vitamiini pulbrina

· Väga peeneks jahvatatud , tänu millele see lahustub ideaalselt.

· ei sisalda raskmetalle

· Sõltumatu labor on kinnitanud meie toote mikrobioloogilist puhtust.

· Tooraine farmatseutiline kvaliteet

· Pakendatud kaasaegsesse pakendisse, mis vastab IFS-i standarditele

Vabade radikaalide vaenlane

C-vitamiini puudus meie kehas avaldub muu hulgas karedas nahas, igemete veritsuses või haavad paranevad kaua. C-vitamiin on teadaolevalt võimas antioksüdant, see tähendab, et see aitab meie kehal võidelda vabade radikaalide vastu, mis teadaolevalt aitavad kaasa naha enneaegsele vananemisele.

Kollageeni sünteesi parim katalüsaator

C-vitamiin on kollageeni sünteesiks hädavajalik igas selle tootmise etapis. Veelgi enam, teadlased soovitavad, et vananedes toodetud kollageeni hulga vähenemist saab peatada C-vitamiiniga. Seda peetakse üheks tõhusamaks meetodiks kollageeni tootmise stimuleerimiseks. C-vitamiini pikaajaline mõju sidekoerakkudele võib kollageeni sünteesi suurendada kuni kaheksa korda.

Kasutamine:

Lahustage 1g(1/3 tl) klaasis vees või mahlas üks kord päevas. Ärge ületage soovitatavat portsjonit päevas tarbimiseks. Toidulisandeid ei saa kasutada mitmekülgse toitumise asendusena. Ainult tervislik eluviis ja tasakaalustatud toitumine tagavad keha nõuetekohase toimimise. Toodet ei saa kasutada selle koostisosade suhtes allergilised inimesed. Kasutage ettevaatusega inimestel, kellel on kalduvus neerukivide tekkele või kes võitlevad neerukividega. Päevane annus: 1g(1/3 tl)

Komponendid

100% C-vitamiin (L-askorbiinhape)

Säilitamine

Hoida tihedalt suletud pakendis. Toidulisandeid tuleks hoida väikelastele kättesaamatus kohas.

IN-762

Konkreetsed viited

Samas kategoorias on veel 16 toodet