Mahe ashwagandha 60.tbl

BOR-AS
Laos

Päritolumaa: Saksamaa

Parim enne: 09.02.2025

.

ASHWAGANDHA - organism tippvormi ja seda 100% looduslikult ning ilma kõrvalmõjudeta!

11,13 €
Kogus

Peale vaimse pinge maandamise aitab ashwagandha ka südame-veresoonkonnal püsida terve, samuti on ashwagandha heade adaptogeensete omadustega.

See ravimtaim on üks tuntumaid Rasayana (noorendavaid) abivahendeid ajurveedas. See on üks väheseid rahustavaid adaptogeene ning seda on traditsiooniliselt kasutatud ärevuse, halbade unenägude, kerge obsessiiv-kompulsiivse häire, unetuse puhul ja närvisüsteemi töö parandamiseks.

Ashwagandha juur toimib põletikuvastaselt, tugevdab immuunsüsteemi ja on väga kasulik fibromüalgia, rahutute jalgade sündroomi, Tourette’i sündroomi kerge vormi ja osteoartriidi raviks. Eriti hästi aitab see autoimmuunhäirete puhul, mis mõjutavad lihaseid ja liigeseid, nagu reumatoidartriit, anküloseeriv spondüliit, polümüosiit ja reumaatiline polümüalgia. See parandab meeste viljakust (suurendab spermatosoidide arvu ja seemnerakkude liikuvust) ning tänu oma rauasisaldusele aitab aneemia puhul. Ashwagandha stimuleerib ka kilpnäärme talitlust. Uuringud hiirtel on näidanud märkimisväärset hormoonide T3 ( 18 %) ja T4 ( 111 %) taseme tõusu pärast 20-päevast kasutamist (Panda, 1998).

Soovitatav kogus 1-2 tablett 2 korda päevas enne sööki veega. Toode ei sisalda gluteeni ja laktoosi. Tablett 500 mg.

BOR-AS

Konkreetsed viited

Samas kategoorias on veel 16 toodet