Mahe astragalus 60 kps.

BOR-AS
Laos

Hundihammas ehk Astragalus- 60kps / 400mg

Päritolumaa: Saksama

Parim enne: 11.2024

Hundihammas ehk Astragalus on pika jõulise juurega taim, mida Hiina ravikunstis kasutatakse ravimina.

.

15,15 €
Kogus

Hundihammas on organismi vastupanuvõime tugevdaja, antiviiruseline, antibakteriaalne, uriini väljutav, aktiveerib kopsude, mao ja maksa tegevust, kaitseb südant. Hundihammast on tihti kasutatud B hepatiidi ning maksahaiguste ravimisel.
Tõhus varase borrelioosi puhul: tõstab organismi vastupanuvõimet kuna suurendab valgete vereliblide hulka. Hundihammast võivad kasutada aastaringselt need, kes elavad piirkonnas, kus on palju puuke, et tõsta organismi vastupanuvõimet võimaliku puuguhammustuse ning borrelibakteriga kokkupuutumise puhul. Hundihambal on omadus koguda endasse seleeni. See on üks tähtsamatest vereloome protsesside elementidest elusolenditele. Rahvameditsiinis kasutatakse teda ka külmetuste ja ülemiste hingamisteede haiguste raviks. On leitud, et ta aitab taastada keskkonna toksilisusest ja stressist halvenenud immuunsüsteemi tööd. Eriti kasulikuks peetakse seda taime kroonilise immuunpuudulikkusega inimeste puhul ning pärast suurte koguste antibiootikumide tarvitamist.

Hundihammast kasutatakse järgmiste haiguste puhul:

borrelioos
kopsupõletik
vereloome süsteemi haigused
südame veresoonkonna ja hüpertoonia haigused
suhkruhaigus ja ateroskleroos
mao- ja soolte-, aga samuti maksahaigused
pahaloomulised kasvajad
trihhomonoos
toksoplasmoos                                                                                                                                                                      immuunpuudulikkus

Soovitatav kogus kuni 3 kapslit päevas. Üks kapsel 400 mg.

Toidulisandid ei ei asenda mitmekesist toitumist. Päevast tarbimist mitte ületada. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

BOR-AS

Konkreetsed viited

Samas kategoorias on veel 16 toodet