Mahe rukola seemned idandamiseks 5g

ID-257
Laos

Päritolumaa: Poola

Parim enne: 12.2023

Lisaks huvitavale maitsenüansile, mida rukola toidule annab, on ta ka väga kasulik nagu kõik muudki rohelised lehtköögiviljad, sest sisaldab palju vitamiine (C, B-rühm jm) ning mineraalaineid. Võõrkapsa lehtedel on mikro­organisme hävitav toime. Need soodustavad seedenõrede eritumist ja vee eemaldamist organismist. Lehtede kibeka piprase maitse põhjustavad nende söömisel ja seedimisel tekkivad sinepiõlid.

1,90 €
Kogus

Idandid on organismile väärtuslike toitainete, mineraalsoolade ja vitamiinide allikaks.

Valides maheseemneid, hoolite keskkonnast, oma tervisest ja meie planeedi tulevikust.

Seemned pärinevad mahepõllumajandusest. Need valmistati looduslikel meetoditel ilma kemikaale ja kunstväetisi kasutamata, vastavalt EL standarditele. Looduslik toode – ei sisalda GMO seemneid. Pakkepaber on valmistatud hästi majandatud FSC-sertifikaadiga metsadest ja muudest kontrollitud allikatest pärit materjalidest.

Seemnete ettevalmistamine idandamiseks.
Leotage loputatud seemneid 3-6 tundi soojas, keedetud vees. Seejärel asetage seemned ühtlaselt idandamisrestile. Lisage kuni võrgusilma tasemeni vett. Vahetage vett iga päev ja jälgige, et veetase oleks ühtlane.
Idusid saab kasvatada ka idandamisnõus: valage loputatud seemned puhtale idandamisalusele ja hoidke neid mõni tund vees. Seejärel tühjendage aluse all olev reservuaar ja loputage seemned, asetage idandamisnõu sooja, pimedasse kohta.
Loputage idandatavaid seemneid kaks korda päevas, keedetud ja jahutatud veega . Umbes 3-4 päeva pärast on idud söömiseks valmis.

ID-257

Konkreetsed viited

Samas kategoorias on veel 16 toodet