Bacillus Subtilis Plus

EC-6611
Laos

Päritolumaa: Eesti

Parim enne:  30.07.2025

.

Bacillus Subtilis Plus on batsillide perekonda kuuluv probiootikum, mis toetab immuunsüsteemi, soolestiku ja seedetrakti tervist.

22,50 €
Kogus

Tootele lisatud kiudaineterikkad prebiootilised taimed nagu moringa ja võilillejuur rikastavad ainevahetussüsteemi vajalike toitainetega, toetavad organismi vastupanuvõimet ja on kõrge toiteväärtusega. Võilillejuured toetavad lisaks seedetrakti ja maksa tööd.
.

Päevane annus sisaldab

2 kapslit

Moringa (Moringa Oleifera) 700mg

Võilille juure (Taraxacum officinale) droog 700mg

Bacillus subtilis 2x3E9 CFU

BACILLUS SUBTILIS PLUS

toetab immuunsüsteemi, soolestiku ja seedetrakti tervist. Moringa rikastab ainevahetussüsteemi vajalike toitainetega, toetab vastupanuvõimet ja on kõrge toiteväärtusega. Võilillejuured toetavad seedetrakti ja maksa tööd ning on prebiootilise toimega.

Bacillus Subtilis on batsillide perekonda kuuluv probiootikum, mis toetab immuunsüsteemi, soolestiku ja seedetrakti tervist. Toiteväärtuse poolest rikkad moringa ja võilillejuur on prebiootikumid ehk kiudained, mis omakorda on kasulikele bakteritele ehk probiootikumidele toiduks. Moringa rikastab ainevahetussüsteemi vajalike toitainetega, toetab organismi vastupanuvõimet ja on kõrge toiteväärtusega. Võilillejuured toetavad omakorda seedetrakti ja maksa tööd. Tervikuna moodustub Bacillus Subtilisest, moringast ja võilillest terviklik kooslus (hea sünergia pro- ja prebiootikumide vahel), mis toetab seedekeskkonna tõhusat toimimist.

Bacillus Subtilis Plus koos moringa ja võilillega:

  • toetab soolestiku ja seedetrakti tervist,
  • soodustab kasulike bakterite arengut,
  • toetab immuunsüsteemi vastupanuvõimet,
  • toodab looduslikke antibiootikume, mis takistab patogeenide arengut.

KOOSTISOSAD: Moringa (Moringa Oleifera), võilille juure droog (Taraxacum officinale), bacillus subtilis (BSN100), taimne kapsel (glaseeraine pullulaan).

ALLERGEENID: puuduvad

.

MANUSTAMINE: Soovituslik päevane annus on 2 kapslit päevas koos veega, söömise ajal.
Soovitatud annust mitte ületada. Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

.

SÄILITAMINE: toodet hoida kuivas, mitte üle 22 C° soojuses ning kaitstuna otsese päikesevalguse eest.

.

TOOTE KOGUS: 90 taimset kapslit, netokaal 50 g

EC-6611

Konkreetsed viited

Samas kategoorias on veel 16 toodet